اجرای طرح مدام در دبیرستان ساعی
بازدید دبستانی ها از نمایشگاه ساعیان ساعی
مهد ساعی
تقدیر از برگزیدگان مسابقات فرهنگی هنری
بازدید از اداره پست
تقدیر از برگزیدگان مسابقات فرهنگی هنری(دبیرستان)
جشن نوروز در دبستان
هفته بهداشت
هفته بهداشت و امینی غذا در دبستان ساعی
خیریه
 

 

 

 

 

 

 


 


 

افتخار ما اين است كه برترين هستيم

   

 

آرزوي ما موفقيت روزافزون تمام ساعيان ساعي مي باشد

 

 

 قابل توجه اوليا و دانش آموزان عزيز : به دليل تغييرات صورت گرفته در پورتال ساعي در جهت بهبود،  از اين پس صفحه سايت كاربران در نسخه Internet Explorer 10 و بالاتر و همينطور نسخه هاي جديد Chrome و Mozilla قابل مشاهده است. لطفا مرورگرهاي خود را ارتقا دهيد.

 

 

 

 

ساعي روزهاي خوبي است كه هرگز از ياد نخواهند رفت... درود بر همه ساعيان ساعي

 

ساعيان ساعي باز هم منتظر دلنوشته هاي شما هستيم...

 

 

مجتمع آموزشي ساعي از سال 1370 فعاليت خود را با تاسيس آموزشگاه زبان انگليسي آغاز نموده و با جذب دانش آموز در سطوح كودكان ، نوجوانان و بزرگسالان در مدت كوتاهي  به عنوان يكي از موسسات مشهور آموزش زبان با شيوه بين المللي شناخته شد. دبستان دخترانه ساعي فعاليت آموزشي خود را از مهرماه 1371 با تفكر استفاده از شيوه هاي نوين آموزشي و فراهم ساختن زمينه هاي  مناسب رشد، آغاز و به جذب شدن  دانش آموز از سطح پيش  دبستاني تا چهارم دبستان پرداخت . پس از فارغ التحصيلي اولين گروه دانش آموزان در پايه پنجم و پاسخ  به تقاضا و علاقه مندي  عده زيادي از اوليا، اقدام  به تاسيس مدرسه راهنمايي در سال 1373 نمود . در سال 1383 مركز پيش دبستاني غنچه هاي ساعي شروع به فعاليت كرد، همچنين اين مجتمع افتخار تاسيس موسسه اعزام دانشجو به خارج كشور با نام سفير ساعي و دانشگاه علمي كاربردي پيام ساعي را در كارنامه خود دارد.

 

ويژگي‌هاي مجتمع

الف- تاسيس مجتمع آموزشي و كانون فرهنگي به منظور فراهم كردن بسترهاي مناسب براي رشد همه جانبه و هماهنگ دانش‌آموزان از پيش‌دبستاني تا دانشگاه .

ب- استفاده از شيوه‌ها و روش‌هاي پيشرفته آموزشي و كمك آموزشي

ج- بهره‌گيري از كادر آموزشي مجرب و متعهد به عنوان الگوهاي شخصيتي مناسب

د- جذب دانش‌آموزان مستعد و متعادل و فراهم كردن يك محيط سالم

ه‍ - انطباق خدمات آموزشي با استاندارد بين المللي ISO 9001به عنوان اولين مجتمع آموزشي دخترانه دارنده گواهينامه ايزو در كشور

و- دريافت گواهي درجه يك رتبه يك در طرح درجه‌بندي مدارس غيرانتفاعي سازمان آموزش و پرورش شهر تهران

 

مجتمع آموزش ساعي در جهت آموزش هرچه بهتر دانش آموزان خود و در جهت پيشبرد اهداف علمي و به روز نگاه داشتن دانش فرزندان خود اقدام به هوشمند سازي و استفاده از روش هاي نوين آموزشي نموده است .

 

اين مجتمع در جهت رسيدن به اهداف خود از ابزارهاي  سخت افزاري و نرم افزاري روز دنيا بهره برده است كه در زير به بخشي از اقدامات صورت گرفته در سال تحصيلي جديد در اين مجتمع اشاره مي گردد :

1 – مجهز نمودن مجتمع هاي دبستان و راهنمايي و آموزشگاه زبان اين مجموعه به سرورهايي با مشخصات سخت افزاري روز دنيا.

2- استفاده از سيستم عامل هاي سرور روز دنيا ( ويندوز سرور 2012 ) جهت بهره گيري از آخرين تكنولوژي ها و امكانات سرورهاي جديد شركت Microsoft )

3- استفاده از تكنولوژي مجازي سازي جهت استفاده از سرورهاي متنوع در سازمان و امكان اضافه نمودن سرورها ي بيشتر و نرم افزاهاي كاربردي بيشتر منطبق با سيستم هاي قابل استفاده در محيط هاي علمي واقعي سراسر دنيا.

4- استفاده از نرم افزارهاي حرفه اي و فايروال هاي نرم افزاري روز دنيا در جهت كنترل دسترسي دانش آموزان در استفاده از تكنولوژي ها به روشي صحيح و قابل كنترل ( TMG  )

5- امكان ايجاد تعداد زيادي  محيط آموزشگاهي  تستي و واقعي مورد نياز در جهت تست برنامه هاي مختلف و ايجاد سناريوهاي آموزشي مختلف مورد نياز معلمان و دانش آموزان گرامي.

6- استفاده  متفاوت از بردهاي هوشمند جهت ايجاد آموزش تعاملي  در كلاس ها و ايجاد روش هاي نوين تدريس مفاهيم علمي در جهت يادگيري بهتر دانش آموزان و مشاركات كامل دانش آموزان در مباحث مطرح شده در كلاس و يادگيري ملموس تر مفاهيم مطرح شده.

7 – ايجاد بستر آموزش نرم افزار ها و مفاهيم جذاب خارج از مباحث مطرح شده در كلاس براي دانش آموزان و عدم نياز به مراجعه به آموزشگاه هاي خارج از سازمان جهت فراگيري نرم افزارها ي كاربردي و موجود در دنياي فناوري اطلاعات.

8- امكان ذخيره تمامي كلاس هاي برگزار شده در كلاس هاي مجتمع و استفاده چندين باره كلاس ها توسط دانش آموزان كه اين روش جديدترين متد آموزشي به شمار مي آيد ، در اين روش مي توان به سهولت تمامي كلاس ها و مفاهيم را بدون نياز به تكرار از سوي مدرس چندين باره مشاهده نموده و مشكلات را به اين روش رفع نمود.

9- ايجاد دسترسي به اينترنت در كلاس هاي سازمان جهت استفاده كنترل شده دانش آموزان  از اطلاعات موجود در سراسر دنياي وب.

 

در پايان اين مجتمع  اميدوار است  تلاش اين مجتمع در جهت استفاده از آخرين ابزار آموزشي و نرم افزارهاي روز دنيا گام بلندي در جهت به روز رساني دانش ، دانش آموزان اين مجموعه و تعالي علمي آنان بردارد .